Chad Grammatical Model Launch

Chad Grammatical Model Launch Τιμή

pemdas

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Χαμηλό
$--
Υψηλό
$--
φόρτωση ...
Τελευταία ενημέρωση: 24 Αυγ 2026 09:15:40 (UTC+0)Πηγή δεδομένων: CoinGecko

Στατιστικά στοιχεία Τιμών

Κεφαλαιοποίηση αγοράς
--
Όγκος 24Ω
1.65
Υψηλότερη τιμή (ATH)
--
Συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος
998.38M

Σύνοψη τιμής PEMDAS σε πραγματικό χρόνο

Από τις 26 Αυγ 2026, το PEMDAS έχει συνολική κεφαλαιοποίηση αγοράς $ 10.57K, αντιπροσωπεύοντας μια μεταβολή 0.00% το τελευταίο 24ωρο. Η τρέχουσα τιμή του PEMDAS είναι $ 0.00001059, ενώ ο όγκος συναλλαγών 24 ωρών ανέρχεται σε $ 1.65. Ο συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος του PEMDAS είναι 998.38M, με μέγιστο όγκο 1.00B. Με βάση την κεφαλαιοποίηση αγοράς, το PEMDAS βρίσκεται στην κατάταξη 8051 μεταξύ όλων των κρυπτονομισμάτων. Το τελευταίο 24ωρο, το PEMDAS σημείωσε ένα υψηλό $ -- και ένα χαμηλό $ --.

Υψηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.00067453 στις 1 Ιαν 2025
Χαμηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.00000778 στις 25 Ιουν 2026

Chad Grammatical Model Launch Ειδήσεις

25 Αυγ 2026 23:22(UTC)Ουδέτερο

Federal Reserve's Collins: Currently supports standing pat, but will raise rates soon if inflation does not improve

25 Αυγ 2026 23:06(UTC)Καθοδικός

US rates need to rise soon absent evidence of ongoing drop in inflation, Fed's Collins says

25 Αυγ 2026 22:21(UTC)Καθοδικός

Federal Reserve's Collins: It is appropriate to raise interest rates 'as soon as possible' without evidence of a sustained decline in inflation

25 Αυγ 2026 22:18(UTC)Ουδέτερο

US Dollar: Credibility risks for USD – TD Securities

Συχνές ερωτήσεις για PEMDAS(Chad Grammatical Model Launch)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Αποποίηση ευθυνών

Αποποίηση ευθυνών Η επένδυση σε περιουσιακά στοιχεία κρύπτο ενέχει σημαντικούς κινδύνους αγοράς, συμπεριλαμβανομένης της ακραίας μεταβλητότητας και της πιθανής απώλειας ολόκληρου του κεφαλαίου σας. Η Bybit EU αποποιείται κάθε ευθύνη για οποιαδήποτε επενδυτικά αποτελέσματα. Τίποτα από όσα παρέχονται στο παρόν δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, σύσταση ή προσφορά για αγορά, πώληση ή διακράτηση για ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία. Οι επενδυτές θα πρέπει να αξιολογούν ανεξάρτητα την οικονομική τους κατάσταση και ενθαρρύνονται να συμβουλεύονται επαγγελματίες συμβούλους. Για μια ολοκληρωμένη επισκόπηση, ανατρέξτε στο Γνωστοποίηση κινδύνου και στους Όρους Παροχής Υπηρεσιών μας.

Ιστορικό τιμών (USD)

Σήμερα--
7 ημέρες+22.96%
14 ημέρες--
30 ημέρες+26.20%

Πώς νιώθεις για το Chad Grammatical Model Launch (PEMDAS) σήμερα;

Σημείωση: Οι πληροφορίες προορίζονται μόνο για αναφορά.

Chad Grammatical Model Launch Πόροι

Ιστότοπος
Κοινότητα
/price/svg/twitter.svg