Emotional Support Alligator

Emotional Support Alligator Τιμή

wally

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Χαμηλό
$--
Υψηλό
$--
φόρτωση ...
Τελευταία ενημέρωση: 2026-08-09 22:30:33 (UTC+0)Πηγή δεδομένων: CoinGecko

Στατιστικά στοιχεία Τιμών

Κεφαλαιοποίηση αγοράς
--
Όγκος 24Ω
1.19
Υψηλότερη τιμή (ATH)
--
Συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος
10.00B

Σύνοψη τιμής WALLY σε πραγματικό χρόνο

Από τις Aug 18, 2026, το WALLY έχει συνολική κεφαλαιοποίηση αγοράς $ 15.11K, αντιπροσωπεύοντας μια μεταβολή 0.00% το τελευταίο 24ωρο. Η τρέχουσα τιμή του WALLY είναι $ 0.00000151, ενώ ο όγκος συναλλαγών 24 ωρών ανέρχεται σε $ 1.19. Ο συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος του WALLY είναι 10.00B, με μέγιστο όγκο 10.00B. Με βάση την κεφαλαιοποίηση αγοράς, το WALLY βρίσκεται στην κατάταξη 9393 μεταξύ όλων των κρυπτονομισμάτων. Το τελευταίο 24ωρο, το WALLY σημείωσε ένα υψηλό $ -- και ένα χαμηλό $ --.

Υψηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.00247871 στις Nov 25, 2024
Χαμηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.000000980487 στις Sep 2, 2025

Emotional Support Alligator Ειδήσεις

2026-08-18 01:05(UTC)Καθοδικός

The yield on 30-year US Treasuries hit the highest in almost two decades, reflecting investor angst over the surging national debt, a flood of long-dated bond sales, and inflation that’s been stuck above the Fed's target.

2026-08-18 00:24(UTC)Ανοδικός

Dollar Index slips despite Strait of Hormuz tensions

2026-08-18 00:24(UTC)Καθοδικός

Castle Securities: Fed policy may keep U.S. Treasury yields elevated, long-term interest rate risks rise

2026-08-18 00:20(UTC)Ουδέτερο

Prospects for peace in the Middle East hit yet another setback today with US President Donald Trump saying he is in no hurry to end the war with Iran - Here’s your Evening Briefing

Συχνές ερωτήσεις για WALLY(Emotional Support Alligator)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Αποποίηση ευθυνών

Αποποίηση ευθυνών Η επένδυση σε περιουσιακά στοιχεία κρύπτο ενέχει σημαντικούς κινδύνους αγοράς, συμπεριλαμβανομένης της ακραίας μεταβλητότητας και της πιθανής απώλειας ολόκληρου του κεφαλαίου σας. Η Bybit EU αποποιείται κάθε ευθύνη για οποιαδήποτε επενδυτικά αποτελέσματα. Τίποτα από όσα παρέχονται στο παρόν δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, σύσταση ή προσφορά για αγορά, πώληση ή διακράτηση για ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία. Οι επενδυτές θα πρέπει να αξιολογούν ανεξάρτητα την οικονομική τους κατάσταση και ενθαρρύνονται να συμβουλεύονται επαγγελματίες συμβούλους. Για μια ολοκληρωμένη επισκόπηση, ανατρέξτε στο Γνωστοποίηση κινδύνου και στους Όρους Παροχής Υπηρεσιών μας.

Ιστορικό τιμών (USD)

Σήμερα--
7 ημέρες--
14 ημέρες+4.51%
30 ημέρες--

Πώς νιώθεις για το Emotional Support Alligator (WALLY) σήμερα;

Σημείωση: Οι πληροφορίες προορίζονται μόνο για αναφορά.

Emotional Support Alligator Πόροι

Ιστότοπος
Κοινότητα
/price/svg/twitter.svg