Exactly Optimism

Exactly Optimism Τιμή

exaop

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Χαμηλό
$--
Υψηλό
$--
φόρτωση ...
Τελευταία ενημέρωση: 23 Σεπτ 2026 01:39:10 (UTC+0)Πηγή δεδομένων: CoinGecko

Στατιστικά στοιχεία Τιμών

Κεφαλαιοποίηση αγοράς
--
Όγκος 24Ω
--
Υψηλότερη τιμή (ATH)
--
Συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος
--

Σύνοψη τιμής EXAOP σε πραγματικό χρόνο

Από τις 23 Σεπτ 2026, το EXAOP έχει συνολική κεφαλαιοποίηση αγοράς $ --, αντιπροσωπεύοντας μια μεταβολή 0.00% το τελευταίο 24ωρο. Η τρέχουσα τιμή του EXAOP είναι $ 0.129816, ενώ ο όγκος συναλλαγών 24 ωρών ανέρχεται σε $ --. Ο συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος του EXAOP είναι --, με μέγιστο όγκο --. Με βάση την κεφαλαιοποίηση αγοράς, το EXAOP βρίσκεται στην κατάταξη -- μεταξύ όλων των κρυπτονομισμάτων. Το τελευταίο 24ωρο, το EXAOP σημείωσε ένα υψηλό $ 0.129547 και ένα χαμηλό $ 0.122352.

Υψηλότερη τιμή και ημερομηνία$4.85 στις 6 Μαρ 2024
Χαμηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.08078 στις 18 Αυγ 2026

Exactly Optimism Ειδήσεις

23 Σεπτ 2026 00:54(UTC)Καθοδικός

Federal Reserve's Barkin said last week's rate hike helped restore price stability.

23 Σεπτ 2026 00:53(UTC)Καθοδικός

Fed's Barkin says economy may be firming, inflation not limited to energy, tariff shocks

22 Σεπτ 2026 23:38(UTC)Ουδέτερο

USD/JPY Price Forecast: Recovery stalls below key moving averages

22 Σεπτ 2026 23:10(UTC)Καθοδικός

For most of this year, investors have flocked into small caps to diversify away from the concentrated AI trade. Rising interest rates are threatening to put a damper on that.

Συχνές ερωτήσεις για EXAOP(Exactly Optimism)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Αποποίηση ευθυνών

Αποποίηση ευθυνών Η επένδυση σε περιουσιακά στοιχεία κρύπτο ενέχει σημαντικούς κινδύνους αγοράς, συμπεριλαμβανομένης της ακραίας μεταβλητότητας και της πιθανής απώλειας ολόκληρου του κεφαλαίου σας. Η Bybit EU αποποιείται κάθε ευθύνη για οποιαδήποτε επενδυτικά αποτελέσματα. Τίποτα από όσα παρέχονται στο παρόν δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, σύσταση ή προσφορά για αγορά, πώληση ή διακράτηση για ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία. Οι επενδυτές θα πρέπει να αξιολογούν ανεξάρτητα την οικονομική τους κατάσταση και ενθαρρύνονται να συμβουλεύονται επαγγελματίες συμβούλους. Για μια ολοκληρωμένη επισκόπηση, ανατρέξτε στο Γνωστοποίηση κινδύνου και στους Όρους Παροχής Υπηρεσιών μας.

Ιστορικό τιμών (USD)

Σήμερα+4.39%
7 ημέρες+29.09%
14 ημέρες+20.81%
30 ημέρες+14.48%

Πώς νιώθεις για το Exactly Optimism (EXAOP) σήμερα;

Σημείωση: Οι πληροφορίες προορίζονται μόνο για αναφορά.

Exactly Optimism Πόροι

Ιστότοπος
Κοινότητα
/price/svg/twitter.svg