財務自由 (Financial Freedom)

財務自由 (Financial Freedom) Τιμή

財務自由

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Χαμηλό
$--
Υψηλό
$--
φόρτωση ...
Τελευταία ενημέρωση: 21 Σεπτ 2026 19:50:30 (UTC+0)Πηγή δεδομένων: CoinGecko

Στατιστικά στοιχεία Τιμών

Κεφαλαιοποίηση αγοράς
--
Όγκος 24Ω
26.25K
Υψηλότερη τιμή (ATH)
--
Συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος
1.00B

Σύνοψη τιμής 財務自由 σε πραγματικό χρόνο

Από τις 21 Σεπτ 2026, το 財務自由 έχει συνολική κεφαλαιοποίηση αγοράς $ 83.47K, αντιπροσωπεύοντας μια μεταβολή +4.79% το τελευταίο 24ωρο. Η τρέχουσα τιμή του 財務自由 είναι $ 0.00008347, ενώ ο όγκος συναλλαγών 24 ωρών ανέρχεται σε $ 26.25K. Ο συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος του 財務自由 είναι 1.00B, με μέγιστο όγκο 1.00B. Με βάση την κεφαλαιοποίηση αγοράς, το 財務自由 βρίσκεται στην κατάταξη 6293 μεταξύ όλων των κρυπτονομισμάτων. Το τελευταίο 24ωρο, το 財務自由 σημείωσε ένα υψηλό $ 0.00008317 και ένα χαμηλό $ 0.00007927.

Υψηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.051502 στις 9 Οκτ 2025
Χαμηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.00007378 στις 24 Φεβ 2026

財務自由 (Financial Freedom) Ειδήσεις

21 Σεπτ 2026 19:10(UTC)Καθοδικός

Gold starts the week on the back foot as the US Dollar holds firm, oil decline limits losses.

21 Σεπτ 2026 18:35(UTC)Καθοδικός

Fed's Goolsbee: Strong demand may be adding to US inflation, 'no ambiguity' how Fed would react

21 Σεπτ 2026 18:35(UTC)Καθοδικός

Federal Reserve's Goolsbee: Restoring price stability 'won't be smooth'

21 Σεπτ 2026 18:30(UTC)Καθοδικός

The Federal Reserve official Goolsbee stated that the path to bringing inflation back to 2% may inevitably encounter growing pains.

Συχνές ερωτήσεις για 財務自由(財務自由 (Financial Freedom))

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Αποποίηση ευθυνών

Αποποίηση ευθυνών Η επένδυση σε περιουσιακά στοιχεία κρύπτο ενέχει σημαντικούς κινδύνους αγοράς, συμπεριλαμβανομένης της ακραίας μεταβλητότητας και της πιθανής απώλειας ολόκληρου του κεφαλαίου σας. Η Bybit EU αποποιείται κάθε ευθύνη για οποιαδήποτε επενδυτικά αποτελέσματα. Τίποτα από όσα παρέχονται στο παρόν δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, σύσταση ή προσφορά για αγορά, πώληση ή διακράτηση για ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία. Οι επενδυτές θα πρέπει να αξιολογούν ανεξάρτητα την οικονομική τους κατάσταση και ενθαρρύνονται να συμβουλεύονται επαγγελματίες συμβούλους. Για μια ολοκληρωμένη επισκόπηση, ανατρέξτε στο Γνωστοποίηση κινδύνου και στους Όρους Παροχής Υπηρεσιών μας.

Ιστορικό τιμών (USD)

Σήμερα+4.78%
7 ημέρες-0.13%
14 ημέρες-27.19%
30 ημέρες-7.00%

Πώς νιώθεις για το 財務自由 (Financial Freedom) (財務自由) σήμερα;

Σημείωση: Οι πληροφορίες προορίζονται μόνο για αναφορά.

財務自由 (Financial Freedom) Πόροι

Ιστότοπος
Κοινότητα