Freedom Dollar

Freedom Dollar Τιμή

fusd

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Χαμηλό
$--
Υψηλό
$--
φόρτωση ...
Τελευταία ενημέρωση: 22 Σεπτ 2026 06:02:40 (UTC+0)Πηγή δεδομένων: CoinGecko

Στατιστικά στοιχεία Τιμών

Κεφαλαιοποίηση αγοράς
--
Όγκος 24Ω
211.93K
Υψηλότερη τιμή (ATH)
--
Συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος
12.30M

Σύνοψη τιμής FUSD σε πραγματικό χρόνο

Από τις 22 Σεπτ 2026, το FUSD έχει συνολική κεφαλαιοποίηση αγοράς $ 12.30M, αντιπροσωπεύοντας μια μεταβολή +0.00% το τελευταίο 24ωρο. Η τρέχουσα τιμή του FUSD είναι $ 0.999837, ενώ ο όγκος συναλλαγών 24 ωρών ανέρχεται σε $ 211.93K. Ο συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος του FUSD είναι 12.30M, με μέγιστο όγκο --. Με βάση την κεφαλαιοποίηση αγοράς, το FUSD βρίσκεται στην κατάταξη 1163 μεταξύ όλων των κρυπτονομισμάτων. Το τελευταίο 24ωρο, το FUSD σημείωσε ένα υψηλό $ 1.00 και ένα χαμηλό $ 0.999425.

Υψηλότερη τιμή και ημερομηνία$1.057 στις 18 Ιουν 2025
Χαμηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.987279 στις 16 Αυγ 2026

Freedom Dollar Ειδήσεις

22 Σεπτ 2026 02:29(UTC)Καθοδικός

Federal Reserve official Musallem: interest rate hikes should be "preemptive and gradual"

22 Σεπτ 2026 02:21(UTC)Καθοδικός

Federal Reserve's Mousalem says interest rates may need to rise further to curb inflation

22 Σεπτ 2026 01:44(UTC)Καθοδικός

Forex Today: Fedspeak takes center stage alongside weekly ADP figures

22 Σεπτ 2026 01:20(UTC)Καθοδικός

Bank of Canada Governor Tiff Macklem said policymakers don't want to be late to hike interest rates should inflationary pressures prove more stubborn.

Συχνές ερωτήσεις για FUSD(Freedom Dollar)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Αποποίηση ευθυνών

Αποποίηση ευθυνών Η επένδυση σε περιουσιακά στοιχεία κρύπτο ενέχει σημαντικούς κινδύνους αγοράς, συμπεριλαμβανομένης της ακραίας μεταβλητότητας και της πιθανής απώλειας ολόκληρου του κεφαλαίου σας. Η Bybit EU αποποιείται κάθε ευθύνη για οποιαδήποτε επενδυτικά αποτελέσματα. Τίποτα από όσα παρέχονται στο παρόν δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, σύσταση ή προσφορά για αγορά, πώληση ή διακράτηση για ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία. Οι επενδυτές θα πρέπει να αξιολογούν ανεξάρτητα την οικονομική τους κατάσταση και ενθαρρύνονται να συμβουλεύονται επαγγελματίες συμβούλους. Για μια ολοκληρωμένη επισκόπηση, ανατρέξτε στο Γνωστοποίηση κινδύνου και στους Όρους Παροχής Υπηρεσιών μας.

Ιστορικό τιμών (USD)

Σήμερα+0.00%
7 ημέρες-0.01%
14 ημέρες-0.00%
30 ημέρες-0.03%

Πώς νιώθεις για το Freedom Dollar (FUSD) σήμερα;

Σημείωση: Οι πληροφορίες προορίζονται μόνο για αναφορά.

Freedom Dollar Πόροι

Ιστότοπος
Κοινότητα
/price/svg/twitter.svg