Kokopi Koalas

Kokopi Koalas Τιμή

kokop

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Χαμηλό
$--
Υψηλό
$--
φόρτωση ...
Τελευταία ενημέρωση: 22 Σεπτ 2026 07:36:30 (UTC+0)Πηγή δεδομένων: CoinGecko

Στατιστικά στοιχεία Τιμών

Κεφαλαιοποίηση αγοράς
--
Όγκος 24Ω
9.66K
Υψηλότερη τιμή (ATH)
--
Συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος
975.00M

Σύνοψη τιμής KOKOP σε πραγματικό χρόνο

Από τις 22 Σεπτ 2026, το KOKOP έχει συνολική κεφαλαιοποίηση αγοράς $ 171.14K, αντιπροσωπεύοντας μια μεταβολή +53.04% το τελευταίο 24ωρο. Η τρέχουσα τιμή του KOKOP είναι $ 0.00017549, ενώ ο όγκος συναλλαγών 24 ωρών ανέρχεται σε $ 9.66K. Ο συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος του KOKOP είναι 975.00M, με μέγιστο όγκο 1.00B. Με βάση την κεφαλαιοποίηση αγοράς, το KOKOP βρίσκεται στην κατάταξη 5298 μεταξύ όλων των κρυπτονομισμάτων. Το τελευταίο 24ωρο, το KOKOP σημείωσε ένα υψηλό $ 0.00019204 και ένα χαμηλό $ 0.0001145.

Υψηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.00438245 στις 19 Απρ 2026
Χαμηλότερη τιμή και ημερομηνία$0.00009026 στις 8 Αυγ 2026

Kokopi Koalas Ειδήσεις

22 Σεπτ 2026 07:00(UTC)Καθοδικός

Trump calls for ending the Russia-Ukraine conflict, Federal Reserve may raise interest rates again

22 Σεπτ 2026 04:44(UTC)Καθοδικός

Fed’s Collins eyes another hike as energy risks linger

22 Σεπτ 2026 02:29(UTC)Καθοδικός

Federal Reserve official Musallem: interest rate hikes should be "preemptive and gradual"

22 Σεπτ 2026 02:21(UTC)Καθοδικός

Federal Reserve's Mousalem says interest rates may need to rise further to curb inflation

Συχνές ερωτήσεις για KOKOP(Kokopi Koalas)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Αποποίηση ευθυνών

Αποποίηση ευθυνών Η επένδυση σε περιουσιακά στοιχεία κρύπτο ενέχει σημαντικούς κινδύνους αγοράς, συμπεριλαμβανομένης της ακραίας μεταβλητότητας και της πιθανής απώλειας ολόκληρου του κεφαλαίου σας. Η Bybit EU αποποιείται κάθε ευθύνη για οποιαδήποτε επενδυτικά αποτελέσματα. Τίποτα από όσα παρέχονται στο παρόν δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, σύσταση ή προσφορά για αγορά, πώληση ή διακράτηση για ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία. Οι επενδυτές θα πρέπει να αξιολογούν ανεξάρτητα την οικονομική τους κατάσταση και ενθαρρύνονται να συμβουλεύονται επαγγελματίες συμβούλους. Για μια ολοκληρωμένη επισκόπηση, ανατρέξτε στο Γνωστοποίηση κινδύνου και στους Όρους Παροχής Υπηρεσιών μας.

Ιστορικό τιμών (USD)

Σήμερα+53.01%
7 ημέρες+30.11%
14 ημέρες+22.77%
30 ημέρες-64.82%

Πώς νιώθεις για το Kokopi Koalas (KOKOP) σήμερα;

Σημείωση: Οι πληροφορίες προορίζονται μόνο για αναφορά.

Kokopi Koalas Πόροι

Ιστότοπος
Κοινότητα
/price/svg/twitter.svg