Southern Copper (Ondo Tokenized)

Southern Copper (Ondo Tokenized) Τιμή

sccoon

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Χαμηλό
$--
Υψηλό
$--
φόρτωση ...
Τελευταία ενημέρωση: 2026-08-09 21:28:11 (UTC+0)Πηγή δεδομένων: CoinGecko

Στατιστικά στοιχεία Τιμών

Κεφαλαιοποίηση αγοράς
--
Όγκος 24Ω
59.47K
Υψηλότερη τιμή (ATH)
--
Συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος
323.26

Σύνοψη τιμής SCCOON σε πραγματικό χρόνο

Από τις Aug 9, 2026, το SCCOON έχει συνολική κεφαλαιοποίηση αγοράς $ 65.63K, αντιπροσωπεύοντας μια μεταβολή +0.55% το τελευταίο 24ωρο. Η τρέχουσα τιμή του SCCOON είναι $ 203.01, ενώ ο όγκος συναλλαγών 24 ωρών ανέρχεται σε $ 59.47K. Ο συνολικός δημόσια διαθέσιμος όγκος του SCCOON είναι 323.26, με μέγιστο όγκο --. Με βάση την κεφαλαιοποίηση αγοράς, το SCCOON βρίσκεται στην κατάταξη 6527 μεταξύ όλων των κρυπτονομισμάτων. Το τελευταίο 24ωρο, το SCCOON σημείωσε ένα υψηλό $ 203.69 και ένα χαμηλό $ 200.92.

Υψηλότερη τιμή και ημερομηνία$298.97 στις May 18, 2026
Χαμηλότερη τιμή και ημερομηνία$156.97 στις Mar 26, 2026

Southern Copper (Ondo Tokenized) Ειδήσεις

2026-08-09 12:48(UTC)Καθοδικός

Economists generally expect the US annual inflation rate to slow slightly.

2026-08-09 01:30(UTC)Ανοδικός

July’s surprisingly weak jobs report coupled with a possible cooling in inflation next week may lead the Fed to hold interest rates steady at its next meeting, says Bloomberg Economic’s @AnnaEconomist

2026-08-08 21:17(UTC)Ουδέτερο

Why One Top Economist Says the Fed’s Inflation Fight Can’t Be Won With Rate Hikes

2026-08-08 11:01(UTC)Ουδέτερο

TBL Weekly #180: US Treasury & The Fed, Labor Market, and Liquidity

Συχνές ερωτήσεις για SCCOON(Southern Copper (Ondo Tokenized))

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Αποποίηση ευθυνών

Αποποίηση ευθυνών Η επένδυση σε περιουσιακά στοιχεία κρύπτο ενέχει σημαντικούς κινδύνους αγοράς, συμπεριλαμβανομένης της ακραίας μεταβλητότητας και της πιθανής απώλειας ολόκληρου του κεφαλαίου σας. Η Bybit EU αποποιείται κάθε ευθύνη για οποιαδήποτε επενδυτικά αποτελέσματα. Τίποτα από όσα παρέχονται στο παρόν δεν αποτελεί οικονομική συμβουλή, σύσταση ή προσφορά για αγορά, πώληση ή διακράτηση για ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία. Οι επενδυτές θα πρέπει να αξιολογούν ανεξάρτητα την οικονομική τους κατάσταση και ενθαρρύνονται να συμβουλεύονται επαγγελματίες συμβούλους. Για μια ολοκληρωμένη επισκόπηση, ανατρέξτε στο Γνωστοποίηση κινδύνου και στους Όρους Παροχής Υπηρεσιών μας.

Ιστορικό τιμών (USD)

Σήμερα+0.55%
7 ημέρες+10.58%
14 ημέρες+12.35%
30 ημέρες+15.21%

Πώς νιώθεις για το Southern Copper (Ondo Tokenized) (SCCOON) σήμερα;

Σημείωση: Οι πληροφορίες προορίζονται μόνο για αναφορά.

Southern Copper (Ondo Tokenized) Πόροι

Ιστότοπος
Κοινότητα
/price/svg/twitter.svg