Mento Kenyan Shilling

Mento Kenyan Shilling-hinta

kesm

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Matala
$--
Korkea
$--
ladataan...
Viimeksi päivitetty: 2026-07-31 23:52:06 (UTC+0)Tietolähde: CoinGecko

Hintatilastot

Markkina-arvo
--
24 h volyymi
3.85K
Kaikkien aikojen huippu
--
Kierrossa oleva tarjonta
21.29M

KESM-rahakkeen reaaliaikaisen hinnan yhteenveto

Aug 1, 2026 KESM-rahakkeen markkina-arvo on $164.28K, mikä vastaa -0.21% muutosta viimeisen 24 tunnin aikana. KESM-rahakkeen tämänhetkinen hinta on $ 0.00771575, ja sen 24 tunnin treidausvolyymi on $ 3.85K. KESM-rahakkeen kierrossa oleva tarjonta on 21.29M, ja sen suurin tarjonta on --. Markkina-arvoltaan KESM on sijalla 4970 kaikkien kryptovaluuttojen joukossa. Viimeisen 24 tunnin aikana KESM-rahakkeen korkein hinta oli 0.00778104 $ ja alin hinta oli 0.00769742 $.

Korkein hinta ja päivämäärä$0.00874692 Sep 25, 2024
Alin hinta ja päivämäärä$0.0036511 Oct 11, 2025

Uutiset kolikosta Mento Kenyan Shilling

2026-08-01 00:06(UTC)Laskeva

Three Fed officials gave differing reasons for their rate-hike votes

2026-07-31 23:30(UTC)Laskeva

Bitcoin's Worst Month Is About to Start, Price History Predicts

2026-07-31 22:58(UTC)Neutraali

BOJ intervenes to defend yen near 160, holds rates steady

2026-07-31 22:54(UTC)Neutraali

Gold Weekly Forecast: Bull hesitancy persists despite weaker US Dollar

Usein kysyttyä kolikosta KESM (Mento Kenyan Shilling)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Vastuuvapauslauseke

Sijoitukset kryptovaluuttoihin, mukaan lukien -rahakkeiden ja muiden digitaalisten varojen ostaminen Bybit EU:ssa, sisältävät merkittävän markkinariskin. Jos etsimäsi digitaalinen vara ei ole tällä hetkellä saatavilla Bybit EU:ssa, se voi tulla saataville myöhemmin. Bybit EU ei ole vastuussa mistään sijoitustuloksista. Tässä esitetyt hintatiedot ja muut tiedot on hankittu julkisista lähteistä, ja ne tarjotaan vain tiedotustarkoituksiin. Tämä sisältö ei ole taloudellista neuvontaa eikä suositus tai tarjous ostaa, myydä tai pitää hallussa digitaalisia varoja. Ennen digitaalisilla varoilla treidausta tai niiden hallussapitoa sijoittajien tulisi arvioida huolellisesti taloudellinen tilanteensa ja riskinsietokykynsä sekä tarvittaessa kääntyä pätevien laki-, vero- tai sijoitusalan ammattilaisten puoleen. Lisätietoja saat Bybit EU:n käyttöehdoista.

Hintahistoria (USD)

Tänään-0.21%
7 päivää+0.43%
14 päivää+0.01%
30 päivää+0.47%

Mitä mieltä olet Mento Kenyan Shilling (KESM)-rahakkeista tänään?

Huomautus: Tämä kysely heijastaa vain käyttäjien mielipiteitä eikä se ole taloudellinen neuvo. Bybit EU ei tue sitä, eikä sen ole tarkoitus osoittaa tulevaa kehitystä.

Mento Kenyan Shilling resurssia

Verkkosivusto
Yhteisö
/price/svg/twitter.svg