Crypto.com Wrapped BTC

Crypto.com Wrapped BTC-hinta

cdcbtc

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Matala
$--
Korkea
$--
ladataan...
Viimeksi päivitetty: 26. elo 2026 02:26:40 (UTC+0)Tietolähde: CoinGecko

Hintatilastot

Markkina-arvo
--
24 h volyymi
12.62K
Kaikkien aikojen huippu
--
Kierrossa oleva tarjonta
173.00

CDCBTC-rahakkeen reaaliaikaisen hinnan yhteenveto

26. elo 2026 CDCBTC-rahakkeen markkina-arvo on $13.73M, mikä vastaa +0.63% muutosta viimeisen 24 tunnin aikana. CDCBTC-rahakkeen tämänhetkinen hinta on $ 79,386.00, ja sen 24 tunnin treidausvolyymi on $ 12.62K. CDCBTC-rahakkeen kierrossa oleva tarjonta on 173.00, ja sen suurin tarjonta on --. Markkina-arvoltaan CDCBTC on sijalla -- kaikkien kryptovaluuttojen joukossa. Viimeisen 24 tunnin aikana CDCBTC-rahakkeen korkein hinta oli 81,003.00 $ ja alin hinta oli 78,337.00 $.

Korkein hinta ja päivämäärä$175,106.00 16. touko 2026
Alin hinta ja päivämäärä$57,080.00 2. elo 2026

Uutiset kolikosta Crypto.com Wrapped BTC

25. elo 2026 23:22(UTC)Neutraali

Federal Reserve's Collins: Currently supports standing pat, but will raise rates soon if inflation does not improve

25. elo 2026 23:06(UTC)Laskeva

US rates need to rise soon absent evidence of ongoing drop in inflation, Fed's Collins says

25. elo 2026 22:21(UTC)Laskeva

Federal Reserve's Collins: It is appropriate to raise interest rates 'as soon as possible' without evidence of a sustained decline in inflation

25. elo 2026 22:18(UTC)Neutraali

US Dollar: Credibility risks for USD – TD Securities

Usein kysyttyä kolikosta CDCBTC (Crypto.com Wrapped BTC)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Vastuuvapauslauseke

Vastuuvapauslauseke Kryptovarojen hankkiminen kryptovaroihin sisältää merkittäviä markkinariskejä, mukaan lukien äärimmäinen volatiliteetti ja koko pääoman mahdollinen menettäminen. Bybit EU sanoutuu irti kaikesta vastuusta toimien tuloksista. Mikään tässä esitetty ei ole taloudellinen neuvo, suositus tai tarjous ostaa, myydä tai pitää hallussa digitaalisia varoja. Käyttäjien tulee arvioida taloudellinen tilanteensa itsenäisesti, ja heitä kehotetaan konsultoimaan ammattimaisia neuvojia. Saat kattavan yleiskatsauksen lukemalla asiakirjamme riskien ilmoittaminen ja käyttöehdot.

Hintahistoria (USD)

Tänään+0.62%
7 päivää+23.40%
14 päivää+25.86%
30 päivää+22.63%

Mitä mieltä olet Crypto.com Wrapped BTC (CDCBTC)-rahakkeista tänään?

Huomautus: tiedot ovat vain viitteellisiä.

Crypto.com Wrapped BTC resurssia

Yhteisö