ROD.AI

ROD.AI-hinta

rodai

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Matala
$--
Korkea
$--
ladataan...
Viimeksi päivitetty: 22. syys 2026 22:11:20 (UTC+0)Tietolähde: CoinGecko

Hintatilastot

Markkina-arvo
--
24 h volyymi
227.19
Kaikkien aikojen huippu
--
Kierrossa oleva tarjonta
54.80T

RODAI-rahakkeen reaaliaikaisen hinnan yhteenveto

22. syys 2026 RODAI-rahakkeen markkina-arvo on $94.94K, mikä vastaa -0.53% muutosta viimeisen 24 tunnin aikana. RODAI-rahakkeen tämänhetkinen hinta on $ 0.000000001733, ja sen 24 tunnin treidausvolyymi on $ 227.19. RODAI-rahakkeen kierrossa oleva tarjonta on 54.80T, ja sen suurin tarjonta on 69.42T. Markkina-arvoltaan RODAI on sijalla 6210 kaikkien kryptovaluuttojen joukossa. Viimeisen 24 tunnin aikana RODAI-rahakkeen korkein hinta oli 0.000000001771 $ ja alin hinta oli 0.000000001716 $.

Korkein hinta ja päivämäärä$0.000000118223 12. maalis 2024
Alin hinta ja päivämäärä$0.000000001056 7. kesä 2026

Uutiset kolikosta ROD.AI

22. syys 2026 21:43(UTC)Laskeva

Institution: The Federal Reserve may need further rate hikes to combat inflation

22. syys 2026 21:04(UTC)Laskeva

Japanese Yen: Turning point with BoJ shift – OCBC

22. syys 2026 20:55(UTC)Laskeva

Australian Dollar steadies as Middle East diplomacy takes focus

22. syys 2026 20:48(UTC)Laskeva

US Dollar: Hawkish Fed speak supports upside risks – ING

Usein kysyttyä kolikosta RODAI (ROD.AI)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Vastuuvapauslauseke

Vastuuvapauslauseke Kryptovarojen hankkiminen kryptovaroihin sisältää merkittäviä markkinariskejä, mukaan lukien äärimmäinen volatiliteetti ja koko pääoman mahdollinen menettäminen. Bybit EU sanoutuu irti kaikesta vastuusta toimien tuloksista. Mikään tässä esitetty ei ole taloudellinen neuvo, suositus tai tarjous ostaa, myydä tai pitää hallussa digitaalisia varoja. Käyttäjien tulee arvioida taloudellinen tilanteensa itsenäisesti, ja heitä kehotetaan konsultoimaan ammattimaisia neuvojia. Saat kattavan yleiskatsauksen lukemalla asiakirjamme riskien ilmoittaminen ja käyttöehdot.

Hintahistoria (USD)

Tänään-0.53%
7 päivää+16.00%
14 päivää+13.65%
30 päivää+21.44%

Mitä mieltä olet ROD.AI (RODAI)-rahakkeista tänään?

Huomautus: tiedot ovat vain viitteellisiä.

ROD.AI resurssia