Aave v3 LDO

Aave v3 LDO kaina

aldo

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. rugpjūčio 26 d. 03:01:40 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
--
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
--

ALDO tiesioginės kainos suvestinė

2026 m. rugpjūčio 26 d. duomenimis, ALDO bendra rinkos kapitalizacija siekia $ --, o tai yra 0.00% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė ALDO kaina yra $ 0.375438, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ --. Apyvartoje esanti pasiūla ALDO yra --, o maksimali pasiūla – --. Pagal rinkos kapitalizaciją ALDO užima -- vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. ALDO pasiekė aukščiausią $ 0.384245 lygį ir žemiausią $ 0.365986 lygį.

Aukščiausia kaina ir data$7.09 2026 m. kovo 31 d.
Mažiausia kaina ir data$0.273447 2026 m. kovo 8 d.

Aave v3 LDO naujienos

2026 m. rugpjūčio 26 d. 02:43(UTC)Nei tikėtina nei netikėtina

Forex Today: US Dollar stays on the back foot ahead of PCE

2026 m. rugpjūčio 25 d. 23:22(UTC)Nei tikėtina nei netikėtina

Federal Reserve's Collins: Currently supports standing pat, but will raise rates soon if inflation does not improve

2026 m. rugpjūčio 25 d. 23:06(UTC)Pesimistiška

US rates need to rise soon absent evidence of ongoing drop in inflation, Fed's Collins says

2026 m. rugpjūčio 25 d. 22:21(UTC)Pesimistiška

Federal Reserve's Collins: It is appropriate to raise interest rates 'as soon as possible' without evidence of a sustained decline in inflation

Dažnai užduodami klausimai apie ALDOAave v3 LDO

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien+1.73%
7 dienos+23.54%
14 dienos+31.88%
30 dienos-0.11%

Kaip šiandien jautiesi dėl Aave v3 LDO (ALDO)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Aave v3 LDO Ištekliai

Bendruomenė