Ankr Staked ETH

Ankr Staked ETH kaina

ankreth

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026-08-20 08:09:40 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
216.04
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
6.82K

ANKRETH tiesioginės kainos suvestinė

Aug 20, 2026 duomenimis, ANKRETH bendra rinkos kapitalizacija siekia $ 18.86M, o tai yra +17.45% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė ANKRETH kaina yra $ 2,765.96, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ 216.04. Apyvartoje esanti pasiūla ANKRETH yra 6.82K, o maksimali pasiūla – --. Pagal rinkos kapitalizaciją ANKRETH užima -- vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. ANKRETH pasiekė aukščiausią $ 2,853.12 lygį ir žemiausią $ 2,351.35 lygį.

Aukščiausia kaina ir data$5,940.60 Aug 24, 2025
Mažiausia kaina ir data$534.32 Dec 24, 2020

Ankr Staked ETH naujienos

2026-08-20 07:47(UTC)Pesimistiška

The Federal Reserve's meeting minutes show that several officials are inclined to raise interest rates, stating that action is needed if inflation remains high.

2026-08-20 07:30(UTC)Pesimistiška

Wall Street Morning Brief | August 20, 2026.

2026-08-20 04:42(UTC)Pesimistiška

The US national debt has surpassed $40 trillion.

2026-08-20 04:28(UTC)Pesimistiška

A hidden divide inside the Fed could trigger a hawkish shock for Bitcoin at 2 PM today.

Dažnai užduodami klausimai apie ANKRETHAnkr Staked ETH

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien+17.46%
7 dienos+20.02%
14 dienos--
30 dienos--

Kaip šiandien jautiesi dėl Ankr Staked ETH (ANKRETH)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Ankr Staked ETH Ištekliai

Svetainė
Bendruomenė
/price/svg/twitter.svg