Big Bear Bald Eagle

Big Bear Bald Eagle kaina

eagle

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. rugpjūčio 16 d. 16:33:50 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
20.57
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
999.05M

EAGLE tiesioginės kainos suvestinė

2026 m. rugpjūčio 26 d. duomenimis, EAGLE bendra rinkos kapitalizacija siekia $ 4.10K, o tai yra 0.00% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė EAGLE kaina yra $ 0.0000041, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ 20.57. Apyvartoje esanti pasiūla EAGLE yra 999.05M, o maksimali pasiūla – 1.00B. Pagal rinkos kapitalizaciją EAGLE užima 7152 vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. EAGLE pasiekė aukščiausią $ -- lygį ir žemiausią $ -- lygį.

Aukščiausia kaina ir data$0.00169857 2025 m. kovo 6 d.
Mažiausia kaina ir data$0.0000036 2026 m. birželio 12 d.

Big Bear Bald Eagle naujienos

2026 m. rugpjūčio 26 d. 05:05(UTC)Pesimistiška

Federal Reserve's Barkin warns: surge in U.S. debt could cause investors to stop buying

2026 m. rugpjūčio 26 d. 04:34(UTC)Pesimistiška

Critical Interest Rate Message from a Senior FED Official! What Does It Mean for Bitcoin (BTC)?

2026 m. rugpjūčio 26 d. 04:25(UTC)Nei tikėtina nei netikėtina

Kevin Warsh’s first major speech as chairman of the Federal Reserve has become an unexpected trial of his slimmed-down communications style.

2026 m. rugpjūčio 26 d. 03:55(UTC)Optimistiška

Treasury Secretary Bessent’s surprise plan to reduce US borrowing costs by expanding bond buybacks may have sparked fierce debate about its ultimate effectiveness, but key market metrics and positioning show that it’s having an impact.

Dažnai užduodami klausimai apie EAGLEBig Bear Bald Eagle

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien--
7 dienos--
14 dienos--
30 dienos--

Kaip šiandien jautiesi dėl Big Bear Bald Eagle (EAGLE)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Big Bear Bald Eagle Ištekliai

Bendruomenė
/price/svg/twitter.svg