Department Of Government Efficiency

Department Of Government Efficiency kaina

doge

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. rugpjūčio 26 d. 10:08:40 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
322.93K
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
979.12M

DOGE tiesioginės kainos suvestinė

2026 m. rugpjūčio 26 d. duomenimis, DOGE bendra rinkos kapitalizacija siekia $ 988.32K, o tai yra -1.32% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė DOGE kaina yra $ 0.00100943, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ 322.93K. Apyvartoje esanti pasiūla DOGE yra 979.12M, o maksimali pasiūla – 1.00B. Pagal rinkos kapitalizaciją DOGE užima 2863 vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. DOGE pasiekė aukščiausią $ 0.00105737 lygį ir žemiausią $ 0.00100075 lygį.

Aukščiausia kaina ir data$0.512231 2024 m. lapkričio 13 d.
Mažiausia kaina ir data$0.00009953 2024 m. rugsėjo 2 d.

Department Of Government Efficiency naujienos

2026 m. rugpjūčio 26 d. 08:00(UTC)Pesimistiška

Federal Reserve officials speak out: one warns of the U.S. debt settlement moment, another says rate hikes may be necessary

2026 m. rugpjūčio 26 d. 06:30(UTC)Optimistiška

Australia CPI expected to show inflation easing in July

2026 m. rugpjūčio 26 d. 06:03(UTC)Pesimistiška

BOJ to speed up its tightening campaign, raise key rate to 1.25% in September

2026 m. rugpjūčio 26 d. 06:02(UTC)Pesimistiška

Fed’s Susan Collins Backs Rate Hike If Higher Inflation Persists

Dažnai užduodami klausimai apie DOGEDepartment Of Government Efficiency

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien-1.31%
7 dienos+29.47%
14 dienos+33.29%
30 dienos+22.23%

Kaip šiandien jautiesi dėl Department Of Government Efficiency (DOGE)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Department Of Government Efficiency Ištekliai

Svetainė
Bendruomenė
/price/svg/twitter.svg