Mind of Pepe

Mind of Pepe kaina

mind

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. rugsėjo 21 d. 19:37:40 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
53.69K
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
26.19B

MIND tiesioginės kainos suvestinė

2026 m. rugsėjo 21 d. duomenimis, MIND bendra rinkos kapitalizacija siekia $ 905.39K, o tai yra -0.76% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė MIND kaina yra $ 0.00003449, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ 53.69K. Apyvartoje esanti pasiūla MIND yra 26.19B, o maksimali pasiūla – 45.69B. Pagal rinkos kapitalizaciją MIND užima 3192 vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. MIND pasiekė aukščiausią $ 0.00003499 lygį ir žemiausią $ 0.00003438 lygį.

Aukščiausia kaina ir data$0.00408442 2025 m. birželio 4 d.
Mažiausia kaina ir data$0.00001767 2026 m. vasario 6 d.

Mind of Pepe naujienos

2026 m. rugsėjo 21 d. 18:35(UTC)Pesimistiška

Fed's Goolsbee: Strong demand may be adding to US inflation, 'no ambiguity' how Fed would react

2026 m. rugsėjo 21 d. 18:35(UTC)Pesimistiška

Federal Reserve's Goolsbee: Restoring price stability 'won't be smooth'

2026 m. rugsėjo 21 d. 18:30(UTC)Pesimistiška

The Federal Reserve official Goolsbee stated that the path to bringing inflation back to 2% may inevitably encounter growing pains.

2026 m. rugsėjo 21 d. 18:11(UTC)Optimistiška

European Central Bank launches Pontes service, connecting payment systems with blockchain financial markets

Dažnai užduodami klausimai apie MINDMind of Pepe

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien-0.98%
7 dienos-4.25%
14 dienos-20.92%
30 dienos-21.27%

Kaip šiandien jautiesi dėl Mind of Pepe (MIND)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Mind of Pepe Ištekliai

Bendruomenė
/price/svg/twitter.svg