AST SpaceMobile (Ondo Tokenized)

AST SpaceMobile (Ondo Tokenized)-prijs

astson

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 26 aug 2026 12:04:40 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
487.71K
All-time high
--
Circulerende voorraad
57.64K

Overzicht live ASTSON-prijs

Op 26 aug 2026 heeft ASTSON een totale marktkapitalisatie van $3.59M, wat een wijziging van -1.09% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van ASTSON is $62.29, terwijl het 24-uurs handelsvolume $487.71K bedraagt. De circulerende voorraad van ASTSON is 57.64K, met een maximale voorraad van --. Op basis van marktkapitalisatie staat ASTSON op plek 1833 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte ASTSON een hoogste punt van $64.44 en een laagste punt van $60.97.

Hoogste prijs en datum$133.50 op 29 mei 2026
Laagste prijs en datum$51.44 op 30 jul 2026

Nieuws over AST SpaceMobile (Ondo Tokenized)

26 aug 2026 10:37(UTC)Bearish

Fed constrained: supply shocks limit effectiveness of further rate hikes

26 aug 2026 09:42(UTC)Bearish

Australia inflation tops forecasts in July, adds to rate risk

26 aug 2026 08:00(UTC)Bearish

Federal Reserve officials speak out: one warns of the U.S. debt settlement moment, another says rate hikes may be necessary

26 aug 2026 06:30(UTC)Bullish

Australia CPI expected to show inflation easing in July

Veelgestelde vragen over ASTSON(AST SpaceMobile (Ondo Tokenized))

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag-1.16%
7 dagen-6.29%
14 dagen-13.33%
30 dagen+8.30%

Wat vind je vandaag van AST SpaceMobile (Ondo Tokenized) (ASTSON)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over AST SpaceMobile (Ondo Tokenized)

Community
/price/svg/twitter.svg