Bonk Army

Bonk Army-prijs

army

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 24 aug 2026 09:19:40 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
1.45
All-time high
--
Circulerende voorraad
998.88M

Overzicht live ARMY-prijs

Op 26 aug 2026 heeft ARMY een totale marktkapitalisatie van $4.26K, wat een wijziging van 0.00% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van ARMY is $0.00000427, terwijl het 24-uurs handelsvolume $1.45 bedraagt. De circulerende voorraad van ARMY is 998.88M, met een maximale voorraad van 1.00B. Op basis van marktkapitalisatie staat ARMY op plek 8689 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte ARMY een hoogste punt van $-- en een laagste punt van $--.

Hoogste prijs en datum$0.00181307 op 26 jul 2025
Laagste prijs en datum$0.00000303 op 5 jun 2026

Nieuws over Bonk Army

26 aug 2026 06:02(UTC)Bearish

Fed’s Susan Collins Backs Rate Hike If Higher Inflation Persists

26 aug 2026 05:26(UTC)Neutraal

The US and Iran have reached a consensus on a ceasefire, and shipping in the Strait of Hormuz has hit a multi-month low.

26 aug 2026 05:05(UTC)Bearish

Federal Reserve's Barkin warns: surge in U.S. debt could cause investors to stop buying

26 aug 2026 04:34(UTC)Bearish

Critical Interest Rate Message from a Senior FED Official! What Does It Mean for Bitcoin (BTC)?

Veelgestelde vragen over ARMY(Bonk Army)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag--
7 dagen--
14 dagen--
30 dagen--

Wat vind je vandaag van Bonk Army (ARMY)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Bonk Army

Community