Community of BNB

Community of BNB-prijs

cbnb

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 2026-08-01 03:57:37 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
647.94
All-time high
--
Circulerende voorraad
1.00B

Overzicht live CBNB-prijs

Op 1 aug 2026 heeft CBNB een totale marktkapitalisatie van $9.85K, wat een wijziging van +3.63% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van CBNB is $0.00000985, terwijl het 24-uurs handelsvolume $647.94 bedraagt. De circulerende voorraad van CBNB is 1.00B, met een maximale voorraad van 1.00B. Op basis van marktkapitalisatie staat CBNB op plek 10176 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte CBNB een hoogste punt van $0.00001027 en een laagste punt van $0.00000945.

Hoogste prijs en datum$0.00105314 op 30 nov 2025
Laagste prijs en datum$0.00000792 op 25 jun 2026

Nieuws over Community of BNB

2026-08-01 02:24(UTC)Bearish

Fed's Barkin: It's a close call whether interest rates are high enough

2026-08-01 02:16(UTC)Bearish

Analysis: Markets heard a dovish Kevin Warsh. The Fed chairman's own words suggest a rate hike

2026-08-01 02:05(UTC)Bearish

Bond traders are paying the highest premiums since March to protect against a further climb in longer-dated yields, as the fallout from this week’s Federal Reserve policy meeting continues to ripple through the rates market.

2026-08-01 01:17(UTC)Bearish

US Treasury Yields Climb as TIPS Undermine Inflation Narrative

Veelgestelde vragen over CBNB(Community of BNB)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Investeringen in cryptocurrencies, waaronder de aankoop van en andere digitale assets op Bybit EU, brengen aanzienlijke marktrisico's met zich mee. Als de digitale asset die je zoekt momenteel niet beschikbaar is op Bybit EU, kan deze in de toekomst mogelijk wel beschikbaar worden. Bybit EU is niet verantwoordelijk voor de eventuele uitkomsten van investeringen. Prijsinformatie en andere gegevens die hier worden weergegeven, zijn verkregen uit openbaar beschikbare bronnen en worden uitsluitend ter informatie verstrekt. Deze inhoud vormt geen financieel advies of enige aanbeveling of aanbod om een digitale asset te kopen, te verkopen of aan te houden. Voordat beleggers digitale assets verhandelen of aanhouden, moeten ze hun financiële situatie en risicobereidheid zorgvuldig beoordelen en, waar nodig, gekwalificeerde juridische, fiscale of beleggingsadviseurs raadplegen. Raadpleeg de Servicevoorwaarden van Bybit EU voor meer informatie.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+3.56%
7 dagen+19.97%
14 dagen+18.44%
30 dagen+17.30%

Wat vind je vandaag van Community of BNB (CBNB)?

Opmerking: deze peiling weerspiegelt uitsluitend de meningen van gebruikers en vormt geen financieel advies. De peiling wordt niet ondersteund door Bybit EU, noch is deze bedoeld als indicatie voor toekomstige prestaties.

Informatiebronnen over Community of BNB

Community
/price/svg/twitter.svg