Coop Coin

Coop Coin-prijs

coop

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 26 aug 2026 01:35:40 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
1.37K
All-time high
--
Circulerende voorraad
--

Overzicht live COOP-prijs

Op 26 aug 2026 heeft COOP een totale marktkapitalisatie van $--, wat een wijziging van 0.00% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van COOP is $0.0044443, terwijl het 24-uurs handelsvolume $1.37K bedraagt. De circulerende voorraad van COOP is --, met een maximale voorraad van 21.00M. Op basis van marktkapitalisatie staat COOP op plek -- van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte COOP een hoogste punt van $0.00449798 en een laagste punt van $0.0041348.

Hoogste prijs en datum$0.074024 op 3 dec 2024
Laagste prijs en datum$0.00337923 op 18 aug 2026

Nieuws over Coop Coin

25 aug 2026 23:22(UTC)Neutraal

Federal Reserve's Collins: Currently supports standing pat, but will raise rates soon if inflation does not improve

25 aug 2026 23:06(UTC)Bearish

US rates need to rise soon absent evidence of ongoing drop in inflation, Fed's Collins says

25 aug 2026 22:21(UTC)Bearish

Federal Reserve's Collins: It is appropriate to raise interest rates 'as soon as possible' without evidence of a sustained decline in inflation

25 aug 2026 22:18(UTC)Neutraal

US Dollar: Credibility risks for USD – TD Securities

Veelgestelde vragen over COOP(Coop Coin)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+7.31%
7 dagen+28.33%
14 dagen-9.82%
30 dagen-16.12%

Wat vind je vandaag van Coop Coin (COOP)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Coop Coin

Community
/price/svg/twitter.svg