Ethereum (Wormhole)

Ethereum (Wormhole)-prijs

eth

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 2026-08-13 14:39:38 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
7.51M
All-time high
--
Circulerende voorraad
--

Overzicht live ETH-prijs

Op 13 aug 2026 heeft ETH een totale marktkapitalisatie van $--, wat een wijziging van 0.00% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van ETH is $1,891.08, terwijl het 24-uurs handelsvolume $7.51M bedraagt. De circulerende voorraad van ETH is --, met een maximale voorraad van --. Op basis van marktkapitalisatie staat ETH op plek -- van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte ETH een hoogste punt van $1,917.19 en een laagste punt van $1,871.27.

Hoogste prijs en datum$4,951.88 op 24 aug 2025
Laagste prijs en datum$146.45 op 10 okt 2022

Nieuws over Ethereum (Wormhole)

2026-08-13 14:22(UTC)Bullish

Exclusive Interview with Bitwise CIO: Bad News No Longer Scares Bitcoin, Future Bull Market Will Focus on Mainstream Coins, On-Chain Capital Deepens Application Layer.

2026-08-13 14:16(UTC)Neutraal

South Korea will expand the scope of review for crypto operators to major shareholders starting from August 20.

2026-08-13 13:42(UTC)Bearish

Hacker group Lazarus Group transferred 262 BTC, possibly preparing to launder them.

2026-08-13 13:22(UTC)Bearish

EUR/USD Price Forecast: Flatlines below 1.1550, while staying bearish under 100-day SMA

Veelgestelde vragen over ETH(Ethereum (Wormhole))

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+0.33%
7 dagen-1.04%
14 dagen-0.61%
30 dagen+5.94%

Wat vind je vandaag van Ethereum (Wormhole) (ETH)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Ethereum (Wormhole)

Community
/price/svg/twitter.svg