Gas Town

Gas Town pris

gas

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Låg
$--
Hög
$--
laddar...
Senast uppdaterad: 22 sep 2026 18:12:30 (UTC+0)Datakälla: CoinGecko

Prisstatistik

Marknadsvärde
--
24H volym
229.02
Högstapris (ATH)
--
Cirkulerande utbud
999.60M

GAS sammanfattning av aktuellt pris

Från och med 22 sep 2026 har GAS ett totalt marknadsvärde på $43.44K, vilket innebär en förändring på +1.60% under de senaste 24 timmarna. Aktuellt pris för GAS är $0.00004345, medan handelsvolymen under 24 timmar ligger på $229.02. Det cirkulerande utbudet av GAS är 999.60M, med ett maximalt utbud på 1.00B. Baserat på marknadsvärde rankas GAS som nummer 7482 bland alla kryptovalutor. Under de senaste 24 timmarna nådde GAS en hög nivå på $0.00004424 och en låg nivå på $0.00004289.

Högsta pris och datum$0.04420707 den 16 jan 2026
Lägsta pris och datum$0.00001985 den 2 jul 2026

Gas Town-nyheter

22 sep 2026 17:28(UTC)Baisseartad

What’s next for markets after Japan hiked rates following pressure from US Treasury Secretary Scott Bessent? Bloomberg reporters answer your questions in a Live Q&A on Sept. 24 at 10 a.m. HKT, 11 a.m. JST / Sept. 23 at 10 p.m. EDT ⤵️

22 sep 2026 17:15(UTC)Neutral

Binance adjusts collateral rates for assets such as ENA

22 sep 2026 16:32(UTC)Baisseartad

Federal Reserve: Hiking path constrained by supply shocks – BNY

22 sep 2026 16:27(UTC)Baisseartad

USD/JPY Price Forecast: Rises to near 158.00 near 50-day EMA

Vanliga frågor om GAS(Gas Town)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Ansvarsfriskrivning

Ansvarsfriskrivning Att handla i kryptotillgångar innebär betydande marknadsrisker, inklusive extrem volatilitet och potentiell förlust av hela ditt kapital. Bybit EU avsäger sig allt ansvar för investeringsresultat. Ingenting häri utgör ekonomisk rådgivning, en rekommendation eller ett erbjudande om att köpa, sälja eller inneha digitala tillgångar. Investerare bör självständigt bedöma sin ekonomiska situation och uppmanas att rådfråga professionella rådgivare. För en omfattande översikt, läs vår riskinformation och våra användarvillkor.

Prishistorik (USD)

Idag+1.58%
7 dagar-22.89%
14 dagar-14.45%
30 dagar+28.75%

Hur känner du för Gas Town (GAS) idag?

Obs! Informationen är endast för referensändamål.

Gas Town Resurser

Webbplats
Community