Mumu the Bull

Mumu the Bull pris

bull

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Låg
$--
Hög
$--
laddar...
Senast uppdaterad: 24 sep 2026 17:19:30 (UTC+0)Datakälla: CoinGecko

Prisstatistik

Marknadsvärde
--
24H volym
279.38
Högstapris (ATH)
--
Cirkulerande utbud
100.00T

BULL sammanfattning av aktuellt pris

Från och med 24 sep 2026 har BULL ett totalt marknadsvärde på $58.71K, vilket innebär en förändring på 0.00% under de senaste 24 timmarna. Aktuellt pris för BULL är $0.000000000587067, medan handelsvolymen under 24 timmar ligger på $279.38. Det cirkulerande utbudet av BULL är 100.00T, med ett maximalt utbud på --. Baserat på marknadsvärde rankas BULL som nummer 6904 bland alla kryptovalutor. Under de senaste 24 timmarna nådde BULL en hög nivå på $0.000000000589477 och en låg nivå på $0.000000000588664.

Högsta pris och datum$0.000000017693 den 18 nov 2023
Lägsta pris och datum$0.000000000286324 den 28 jan 2024

Mumu the Bull-nyheter

24 sep 2026 16:44(UTC)Baisseartad

South African Rand: SARB hikes again but environment stays tough – Commerzbank

24 sep 2026 16:40(UTC)Baisseartad

U.S. 30-year Treasury yield rose to its highest level since 2004

24 sep 2026 16:21(UTC)Baisseartad

Fed’s Williams: Big challenge is on inflation

24 sep 2026 16:20(UTC)Baisseartad

Fed's Williams: Another rate hike before the end of the year is reasonable

Vanliga frågor om BULL(Mumu the Bull)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Ansvarsfriskrivning

Ansvarsfriskrivning Att handla i kryptotillgångar innebär betydande marknadsrisker, inklusive extrem volatilitet och potentiell förlust av hela ditt kapital. Bybit EU avsäger sig allt ansvar för investeringsresultat. Ingenting häri utgör ekonomisk rådgivning, en rekommendation eller ett erbjudande om att köpa, sälja eller inneha digitala tillgångar. Investerare bör självständigt bedöma sin ekonomiska situation och uppmanas att rådfråga professionella rådgivare. För en omfattande översikt, läs vår riskinformation och våra användarvillkor.

Prishistorik (USD)

Idag--
7 dagar--
14 dagar--
30 dagar--

Hur känner du för Mumu the Bull (BULL) idag?

Obs! Informationen är endast för referensändamål.

Mumu the Bull Resurser

Webbplats
Community