NOESIS Network

NOESIS Network pris

noesis

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Låg
$--
Hög
$--
laddar...
Senast uppdaterad: 22 sep 2026 05:20:40 (UTC+0)Datakälla: CoinGecko

Prisstatistik

Marknadsvärde
--
24H volym
98.36K
Högstapris (ATH)
--
Cirkulerande utbud
881.45M

NOESIS sammanfattning av aktuellt pris

Från och med 22 sep 2026 har NOESIS ett totalt marknadsvärde på $171.84K, vilket innebär en förändring på -19.51% under de senaste 24 timmarna. Aktuellt pris för NOESIS är $0.00019499, medan handelsvolymen under 24 timmar ligger på $98.36K. Det cirkulerande utbudet av NOESIS är 881.45M, med ett maximalt utbud på 1.00B. Baserat på marknadsvärde rankas NOESIS som nummer 5292 bland alla kryptovalutor. Under de senaste 24 timmarna nådde NOESIS en hög nivå på $0.0004419 och en låg nivå på $0.00014114.

Högsta pris och datum$0.00160317 den 14 sep 2026
Lägsta pris och datum$0.00011126 den 20 sep 2026

NOESIS Network-nyheter

22 sep 2026 02:29(UTC)Baisseartad

Federal Reserve official Musallem: interest rate hikes should be "preemptive and gradual"

22 sep 2026 02:21(UTC)Baisseartad

Federal Reserve's Mousalem says interest rates may need to rise further to curb inflation

22 sep 2026 01:44(UTC)Baisseartad

Forex Today: Fedspeak takes center stage alongside weekly ADP figures

22 sep 2026 01:20(UTC)Baisseartad

Bank of Canada Governor Tiff Macklem said policymakers don't want to be late to hike interest rates should inflationary pressures prove more stubborn.

Vanliga frågor om NOESIS(NOESIS Network)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Ansvarsfriskrivning

Ansvarsfriskrivning Att handla i kryptotillgångar innebär betydande marknadsrisker, inklusive extrem volatilitet och potentiell förlust av hela ditt kapital. Bybit EU avsäger sig allt ansvar för investeringsresultat. Ingenting häri utgör ekonomisk rådgivning, en rekommendation eller ett erbjudande om att köpa, sälja eller inneha digitala tillgångar. Investerare bör självständigt bedöma sin ekonomiska situation och uppmanas att rådfråga professionella rådgivare. För en omfattande översikt, läs vår riskinformation och våra användarvillkor.

Prishistorik (USD)

Idag-19.50%
7 dagar-86.64%
14 dagar--
30 dagar--

Hur känner du för NOESIS Network (NOESIS) idag?

Obs! Informationen är endast för referensändamål.

NOESIS Network Resurser

Webbplats
Community
/price/svg/twitter.svg