PERL.eco

PERL.eco pris

perl

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Låg
$--
Hög
$--
laddar...
Senast uppdaterad: 22 sep 2026 07:08:40 (UTC+0)Datakälla: CoinGecko

Prisstatistik

Marknadsvärde
--
24H volym
10.40
Högstapris (ATH)
--
Cirkulerande utbud
--

PERL sammanfattning av aktuellt pris

Från och med 22 sep 2026 har PERL ett totalt marknadsvärde på $--, vilket innebär en förändring på 0.00% under de senaste 24 timmarna. Aktuellt pris för PERL är $0.00016058, medan handelsvolymen under 24 timmar ligger på $10.40. Det cirkulerande utbudet av PERL är --, med ett maximalt utbud på --. Baserat på marknadsvärde rankas PERL som nummer -- bland alla kryptovalutor. Under de senaste 24 timmarna nådde PERL en hög nivå på $0.00016154 och en låg nivå på $0.00015935.

Högsta pris och datum$0.309422 den 26 aug 2019
Lägsta pris och datum$0.00008166 den 6 jun 2026

PERL.eco-nyheter

22 sep 2026 04:44(UTC)Baisseartad

Fed’s Collins eyes another hike as energy risks linger

22 sep 2026 02:29(UTC)Baisseartad

Federal Reserve official Musallem: interest rate hikes should be "preemptive and gradual"

22 sep 2026 02:21(UTC)Baisseartad

Federal Reserve's Mousalem says interest rates may need to rise further to curb inflation

22 sep 2026 01:44(UTC)Baisseartad

Forex Today: Fedspeak takes center stage alongside weekly ADP figures

Vanliga frågor om PERL(PERL.eco)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Ansvarsfriskrivning

Ansvarsfriskrivning Att handla i kryptotillgångar innebär betydande marknadsrisker, inklusive extrem volatilitet och potentiell förlust av hela ditt kapital. Bybit EU avsäger sig allt ansvar för investeringsresultat. Ingenting häri utgör ekonomisk rådgivning, en rekommendation eller ett erbjudande om att köpa, sälja eller inneha digitala tillgångar. Investerare bör självständigt bedöma sin ekonomiska situation och uppmanas att rådfråga professionella rådgivare. För en omfattande översikt, läs vår riskinformation och våra användarvillkor.

Prishistorik (USD)

Idag--
7 dagar--
14 dagar+13.70%
30 dagar+21.23%

Hur känner du för PERL.eco (PERL) idag?

Obs! Informationen är endast för referensändamål.

PERL.eco Resurser

Webbplats
Community
/price/svg/twitter.svg/price/svg/facebook.svg