Magma Staked Monad

Magma Staked Monad kaina

gmon

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. rugsėjo 22 d. 07:34:30 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
366.96
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
70.52M

GMON tiesioginės kainos suvestinė

2026 m. rugsėjo 22 d. duomenimis, GMON bendra rinkos kapitalizacija siekia $ 2.00M, o tai yra +3.87% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė GMON kaina yra $ 0.0283055, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ 366.96. Apyvartoje esanti pasiūla GMON yra 70.52M, o maksimali pasiūla – --. Pagal rinkos kapitalizaciją GMON užima -- vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. GMON pasiekė aukščiausią $ 0.02933433 lygį ir žemiausią $ 0.0268768 lygį.

Aukščiausia kaina ir data$0.03906158 2026 m. balandžio 16 d.
Mažiausia kaina ir data$0.01941241 2026 m. birželio 30 d.

Magma Staked Monad naujienos

2026 m. rugsėjo 22 d. 07:00(UTC)Pesimistiška

Trump calls for ending the Russia-Ukraine conflict, Federal Reserve may raise interest rates again

2026 m. rugsėjo 22 d. 04:44(UTC)Pesimistiška

Fed’s Collins eyes another hike as energy risks linger

2026 m. rugsėjo 22 d. 02:29(UTC)Pesimistiška

Federal Reserve official Musallem: interest rate hikes should be "preemptive and gradual"

2026 m. rugsėjo 22 d. 02:21(UTC)Pesimistiška

Federal Reserve's Mousalem says interest rates may need to rise further to curb inflation

Dažnai užduodami klausimai apie GMONMagma Staked Monad

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien+3.81%
7 dienos+12.05%
14 dienos-3.50%
30 dienos-8.27%

Kaip šiandien jautiesi dėl Magma Staked Monad (GMON)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Magma Staked Monad Ištekliai

Bendruomenė
/price/svg/twitter.svg