ND4.eth

ND4.eth kaina

nd4

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. rugsėjo 22 d. 07:47:30 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
15.00K
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
883.78M

ND4 tiesioginės kainos suvestinė

2026 m. rugsėjo 22 d. duomenimis, ND4 bendra rinkos kapitalizacija siekia $ 222.32K, o tai yra -4.22% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė ND4 kaina yra $ 0.00025147, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ 15.00K. Apyvartoje esanti pasiūla ND4 yra 883.78M, o maksimali pasiūla – --. Pagal rinkos kapitalizaciją ND4 užima 4902 vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. ND4 pasiekė aukščiausią $ 0.00028177 lygį ir žemiausią $ 0.00022786 lygį.

Aukščiausia kaina ir data$0.00339605 2026 m. rugsėjo 10 d.
Mažiausia kaina ir data$0.00016022 2026 m. rugsėjo 15 d.

ND4.eth naujienos

2026 m. rugsėjo 22 d. 07:36(UTC)Pesimistiška

St. Louis Fed President Moser (Mueller? Musalem?) turns hawkish: more rate hikes may be needed to curb inflation

2026 m. rugsėjo 22 d. 07:01(UTC)Pesimistiška

The British Pound slips again as bets on an October Fed hike build

2026 m. rugsėjo 22 d. 07:00(UTC)Pesimistiška

Trump calls for ending the Russia-Ukraine conflict, Federal Reserve may raise interest rates again

2026 m. rugsėjo 22 d. 04:44(UTC)Pesimistiška

Fed’s Collins eyes another hike as energy risks linger

Dažnai užduodami klausimai apie ND4ND4.eth

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien-4.20%
7 dienos+3.23%
14 dienos--
30 dienos--

Kaip šiandien jautiesi dėl ND4.eth (ND4)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

ND4.eth Ištekliai

Bendruomenė