Pubhouse Dominance Index

Pubhouse Dominance Index kaina

pub

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. rugsėjo 22 d. 08:43:10 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
24.52
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
974.25M

PUB tiesioginės kainos suvestinė

2026 m. rugsėjo 22 d. duomenimis, PUB bendra rinkos kapitalizacija siekia $ 33.91K, o tai yra 0.00% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė PUB kaina yra $ 0.00003481, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ 24.52. Apyvartoje esanti pasiūla PUB yra 974.25M, o maksimali pasiūla – 1.00B. Pagal rinkos kapitalizaciją PUB užima 7904 vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. PUB pasiekė aukščiausią $ 0.00003526 lygį ir žemiausią $ 0.00003435 lygį.

Aukščiausia kaina ir data$0.00208552 2025 m. rugsėjo 4 d.
Mažiausia kaina ir data$0.00002313 2026 m. birželio 29 d.

Pubhouse Dominance Index naujienos

2026 m. rugsėjo 22 d. 18:07(UTC)Pesimistiška

South African Rand: SARB hike and hawkish tone – Commerzbank

2026 m. rugsėjo 22 d. 17:50(UTC)Pesimistiška

SEC clears five-year exemption for tokenized U.S. stocks, S&P acquires OpenZeppelin

2026 m. rugsėjo 22 d. 17:29(UTC)Pesimistiška

US Dollar: Fed tightening keeps upside risks – BBH

2026 m. rugsėjo 22 d. 17:28(UTC)Pesimistiška

What’s next for markets after Japan hiked rates following pressure from US Treasury Secretary Scott Bessent? Bloomberg reporters answer your questions in a Live Q&A on Sept. 24 at 10 a.m. HKT, 11 a.m. JST / Sept. 23 at 10 p.m. EDT ⤵️

Dažnai užduodami klausimai apie PUBPubhouse Dominance Index

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien--
7 dienos--
14 dienos--
30 dienos--

Kaip šiandien jautiesi dėl Pubhouse Dominance Index (PUB)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Pubhouse Dominance Index Ištekliai

Svetainė
Bendruomenė
/price/svg/twitter.svg