Squirrel Wallet

Squirrel Wallet kaina

nuts

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Žemas
$--
Aukštas
$--
įkeliama...
Paskutinį kartą atnaujinta 2026 m. rugsėjo 22 d. 03:05:50 (UTC+0)Duomenų šaltinis: CoinGecko

Kainų statistika

Rinkos kapitalizacija
--
24 val. apimtis
9.79
Visų laikų aukščiausia
--
Apyvartoje esanti pasiūla
--

NUTS tiesioginės kainos suvestinė

2026 m. rugsėjo 22 d. duomenimis, NUTS bendra rinkos kapitalizacija siekia $ --, o tai yra 0.00% pokytis per pastarąsias 24 val. Dabartinė NUTS kaina yra $ 0.00002706, o 24 val. prekybos apimtis siekia $ 9.79. Apyvartoje esanti pasiūla NUTS yra --, o maksimali pasiūla – 1.00B. Pagal rinkos kapitalizaciją NUTS užima -- vietą tarp visų kriptovaliutų. Per pastarąsias 24 val. NUTS pasiekė aukščiausią $ 0.00002707 lygį ir žemiausią $ 0.00002705 lygį.

Aukščiausia kaina ir data$0.130501 2025 m. spalio 1 d.
Mažiausia kaina ir data$0.00000769 2026 m. birželio 5 d.

Squirrel Wallet naujienos

2026 m. rugsėjo 22 d. 08:30(UTC)Optimistiška

Gold edged higher as a slump in oil prices over the past few sessions reduced the chance of further interest-rate hikes by the Federal Reserve to contain inflation.

2026 m. rugsėjo 22 d. 07:57(UTC)Pesimistiška

RBA’s Hunter supports more hikes as inflation risks become entrenched

2026 m. rugsėjo 22 d. 07:47(UTC)Pesimistiška

ECB’s Lane says energy shock could delay inflation’s return to 2%

2026 m. rugsėjo 22 d. 07:36(UTC)Pesimistiška

St. Louis Fed President Moser (Mueller? Musalem?) turns hawkish: more rate hikes may be needed to curb inflation

Dažnai užduodami klausimai apie NUTSSquirrel Wallet

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas Investavimas į kripto aktyvus yra susijęs su didele rinkos rizika, įskaitant didelį svyravimą ir galimą viso kapitalo praradimą. Bybit EU neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius investavimo rezultatus. Nieko, kas čia pateikta, negalima laikyti finansine rekomendacija, patarimu ar siūlymu pirkti, parduoti ar laikyti skaitmeninius aktyvus. Investuotojai turėtų savarankiškai įvertinti savo finansinę padėtį, todėl raginame pasikonsultuoti su profesionaliais patarėjais. Išsamią apžvalgą rasite mūsų Rizikos atskleidimo dokumente ir Paslaugų teikimo sąlygose.

Kainų istorija (USD)

Šiandien--
7 dienos+48.89%
14 dienos--
30 dienos-60.55%

Kaip šiandien jautiesi dėl Squirrel Wallet (NUTS)?

Pastaba. Ši informacija yra tik informacinio pobūdžio.

Squirrel Wallet Ištekliai

Bendruomenė
/price/svg/twitter.svg