Docs-Insights (Taτsu)

Docs-Insights (Taτsu)-prijs

sn84

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 2026-07-31 23:51:07 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
4.51M
All-time high
--
Circulerende voorraad
1.06M

Overzicht live SN84-prijs

Op 1 aug 2026 heeft SN84 een totale marktkapitalisatie van $553.93K, wat een wijziging van +0.67% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van SN84 is $0.525061, terwijl het 24-uurs handelsvolume $4.51M bedraagt. De circulerende voorraad van SN84 is 1.06M, met een maximale voorraad van 21.00M. Op basis van marktkapitalisatie staat SN84 op plek 3453 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte SN84 een hoogste punt van $0.53938 en een laagste punt van $0.521161.

Hoogste prijs en datum$5.94 op 8 jun 2026
Laagste prijs en datum$0.483814 op 11 okt 2025

Nieuws over Docs-Insights (Taτsu)

2026-08-01 00:06(UTC)Bearish

Three Fed officials gave differing reasons for their rate-hike votes

2026-07-31 23:30(UTC)Bearish

Bitcoin's Worst Month Is About to Start, Price History Predicts

2026-07-31 22:58(UTC)Neutraal

BOJ intervenes to defend yen near 160, holds rates steady

2026-07-31 22:54(UTC)Neutraal

Gold Weekly Forecast: Bull hesitancy persists despite weaker US Dollar

Veelgestelde vragen over SN84(Docs-Insights (Taτsu))

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Investeringen in cryptocurrencies, waaronder de aankoop van en andere digitale assets op Bybit EU, brengen aanzienlijke marktrisico's met zich mee. Als de digitale asset die je zoekt momenteel niet beschikbaar is op Bybit EU, kan deze in de toekomst mogelijk wel beschikbaar worden. Bybit EU is niet verantwoordelijk voor de eventuele uitkomsten van investeringen. Prijsinformatie en andere gegevens die hier worden weergegeven, zijn verkregen uit openbaar beschikbare bronnen en worden uitsluitend ter informatie verstrekt. Deze inhoud vormt geen financieel advies of enige aanbeveling of aanbod om een digitale asset te kopen, te verkopen of aan te houden. Voordat beleggers digitale assets verhandelen of aanhouden, moeten ze hun financiële situatie en risicobereidheid zorgvuldig beoordelen en, waar nodig, gekwalificeerde juridische, fiscale of beleggingsadviseurs raadplegen. Raadpleeg de Servicevoorwaarden van Bybit EU voor meer informatie.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+0.14%
7 dagen-4.86%
14 dagen-10.41%
30 dagen-26.88%

Wat vind je vandaag van Docs-Insights (Taτsu) (SN84)?

Opmerking: deze peiling weerspiegelt uitsluitend de meningen van gebruikers en vormt geen financieel advies. De peiling wordt niet ondersteund door Bybit EU, noch is deze bedoeld als indicatie voor toekomstige prestaties.

Informatiebronnen over Docs-Insights (Taτsu)

Community
/price/svg/twitter.svg