Ecoin Finance

Ecoin Finance-prijs

ecoin

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 2026-08-16 01:24:47 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
4.31
All-time high
--
Circulerende voorraad
347.00M

Overzicht live ECOIN-prijs

Op 17 aug 2026 heeft ECOIN een totale marktkapitalisatie van $179.08K, wat een wijziging van 0.00% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van ECOIN is $0.00051608, terwijl het 24-uurs handelsvolume $4.31 bedraagt. De circulerende voorraad van ECOIN is 347.00M, met een maximale voorraad van 1.00B. Op basis van marktkapitalisatie staat ECOIN op plek 4874 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte ECOIN een hoogste punt van $-- en een laagste punt van $--.

Hoogste prijs en datum$0.00065072 op 31 mei 2026
Laagste prijs en datum$0.000000008065 op 2 apr 2026

Nieuws over Ecoin Finance

2026-08-17 19:00(UTC)Bullish

Odds of Fed Rate Hike This Year Fall as Goldman Sachs Warns Against Hawkish Bets

2026-08-17 18:17(UTC)Bullish

The dollar fell to a three-month low as investors reduced bets on Federal Reserve rate hikes

2026-08-17 17:50(UTC)Bearish

Swedish Krona: Riksbank expected to maintain a cautiously hawkish stance – BBH

2026-08-17 17:36(UTC)Bearish

Coinbase-Circle USDC collaboration, FOMC minutes, oil price: Crypto Week Ahead

Veelgestelde vragen over ECOIN(Ecoin Finance)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag--
7 dagen--
14 dagen--
30 dagen+8.59%

Wat vind je vandaag van Ecoin Finance (ECOIN)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Ecoin Finance

Community
/price/svg/twitter.svg