Friend.tech

Friend.tech-prijs

friend

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 21 sep 2026 11:53:30 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
4.69K
All-time high
--
Circulerende voorraad
94.89M

Overzicht live FRIEND-prijs

Op 21 sep 2026 heeft FRIEND een totale marktkapitalisatie van $278.44K, wat een wijziging van -6.03% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van FRIEND is $0.00293452, terwijl het 24-uurs handelsvolume $4.69K bedraagt. De circulerende voorraad van FRIEND is 94.89M, met een maximale voorraad van --. Op basis van marktkapitalisatie staat FRIEND op plek 4480 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte FRIEND een hoogste punt van $0.00316785 en een laagste punt van $0.00293444.

Hoogste prijs en datum$3.26 op 3 mei 2024
Laagste prijs en datum$0.00002225 op 17 jul 2026

Nieuws over Friend.tech

21 sep 2026 11:37(UTC)Neutraal

Japan's central bank chief is getting squeezed between a pro-growth prime minister and a US Treasury chief who wants faster rate hikes and a stronger yen

21 sep 2026 10:38(UTC)Bearish

Gold edges lower to near $4,350 on Fed hawkish stance, Middle East tensions

21 sep 2026 10:28(UTC)Bearish

Fed's Kashkari: Inflation spreading to multiple areas, may continue to tighten

21 sep 2026 10:03(UTC)Bearish

Invesco Asset Management: Bank of Japan may raise interest rates by 25 basis points in December

Veelgestelde vragen over FRIEND(Friend.tech)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag-6.04%
7 dagen-39.69%
14 dagen-50.37%
30 dagen+46.37%

Wat vind je vandaag van Friend.tech (FRIEND)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Friend.tech

Community
/price/svg/twitter.svg