Hyre Agent

Hyre Agent-prijs

hyre

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 22 sep 2026 07:48:40 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
11.01K
All-time high
--
Circulerende voorraad
929.70M

Overzicht live HYRE-prijs

Op 22 sep 2026 heeft HYRE een totale marktkapitalisatie van $121.35K, wat een wijziging van +1.90% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van HYRE is $0.00013047, terwijl het 24-uurs handelsvolume $11.01K bedraagt. De circulerende voorraad van HYRE is 929.70M, met een maximale voorraad van 1.00B. Op basis van marktkapitalisatie staat HYRE op plek 5813 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte HYRE een hoogste punt van $0.0001905 en een laagste punt van $0.000128.

Hoogste prijs en datum$0.00026616 op 25 jun 2026
Laagste prijs en datum$0.0000397 op 26 apr 2026

Nieuws over Hyre Agent

22 sep 2026 07:36(UTC)Bearish

St. Louis Fed President Moser (Mueller? Musalem?) turns hawkish: more rate hikes may be needed to curb inflation

22 sep 2026 07:01(UTC)Bearish

The British Pound slips again as bets on an October Fed hike build

22 sep 2026 07:00(UTC)Bearish

Trump calls for ending the Russia-Ukraine conflict, Federal Reserve may raise interest rates again

22 sep 2026 04:44(UTC)Bearish

Fed’s Collins eyes another hike as energy risks linger

Veelgestelde vragen over HYRE(Hyre Agent)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+1.86%
7 dagen+0.20%
14 dagen+65.34%
30 dagen+17.89%

Wat vind je vandaag van Hyre Agent (HYRE)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Hyre Agent

Community
/price/svg/twitter.svg