LumiWave Protocol

LumiWave Protocol-prijs

lwp

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 22 sep 2026 11:39:30 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
22.01K
All-time high
--
Circulerende voorraad
809.23M

Overzicht live LWP-prijs

Op 22 sep 2026 heeft LWP een totale marktkapitalisatie van $2.15M, wat een wijziging van +1.04% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van LWP is $0.00265349, terwijl het 24-uurs handelsvolume $22.01K bedraagt. De circulerende voorraad van LWP is 809.23M, met een maximale voorraad van --. Op basis van marktkapitalisatie staat LWP op plek 2382 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte LWP een hoogste punt van $0.00268979 en een laagste punt van $0.00255842.

Hoogste prijs en datum$0.01812999 op 16 apr 2026
Laagste prijs en datum$0.0006941 op 12 apr 2026

Nieuws over LumiWave Protocol

22 sep 2026 10:44(UTC)Bullish

As Yields Retreat, HSBC Sees 10-Year Treasury at 4.65%, Not 6%, by Year-End

22 sep 2026 10:18(UTC)Bearish

New Zealand Dollar slips amid gradual RBNZ rate hike outlook, geopolitical tensions

22 sep 2026 10:03(UTC)Neutraal

Bank of Korea to assess inflation, growth for rate hikes, board member says

22 sep 2026 08:30(UTC)Bullish

Gold edged higher as a slump in oil prices over the past few sessions reduced the chance of further interest-rate hikes by the Federal Reserve to contain inflation.

Veelgestelde vragen over LWP(LumiWave Protocol)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+1.04%
7 dagen-0.20%
14 dagen+4.81%
30 dagen+13.71%

Wat vind je vandaag van LumiWave Protocol (LWP)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over LumiWave Protocol