Mango Network

Mango Network-prijs

mgo

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 22 sep 2026 11:08:40 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
578.30K
All-time high
--
Circulerende voorraad
1.59B

Overzicht live MGO-prijs

Op 22 sep 2026 heeft MGO een totale marktkapitalisatie van $9.47M, wat een wijziging van +1.27% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van MGO is $0.00595775, terwijl het 24-uurs handelsvolume $578.30K bedraagt. De circulerende voorraad van MGO is 1.59B, met een maximale voorraad van 10.00B. Op basis van marktkapitalisatie staat MGO op plek 1317 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte MGO een hoogste punt van $0.00598033 en een laagste punt van $0.00587792.

Hoogste prijs en datum$0.03417281 op 21 sep 2025
Laagste prijs en datum$0.00529601 op 15 sep 2026

Nieuws over Mango Network

22 sep 2026 10:44(UTC)Bullish

As Yields Retreat, HSBC Sees 10-Year Treasury at 4.65%, Not 6%, by Year-End

22 sep 2026 10:18(UTC)Bearish

New Zealand Dollar slips amid gradual RBNZ rate hike outlook, geopolitical tensions

22 sep 2026 08:30(UTC)Bullish

Gold edged higher as a slump in oil prices over the past few sessions reduced the chance of further interest-rate hikes by the Federal Reserve to contain inflation.

22 sep 2026 07:57(UTC)Bearish

RBA’s Hunter supports more hikes as inflation risks become entrenched

Veelgestelde vragen over MGO(Mango Network)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+1.28%
7 dagen+11.56%
14 dagen-1.54%
30 dagen-14.55%

Wat vind je vandaag van Mango Network (MGO)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Mango Network

Community