Ondo Short-Term U.S. Government Bond Fund

Ondo Short-Term U.S. Government Bond Fund-prijs

ousg

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 22 sep 2026 21:45:40 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
--
All-time high
--
Circulerende voorraad
2.70M

Overzicht live OUSG-prijs

Op 22 sep 2026 heeft OUSG een totale marktkapitalisatie van $315.34M, wat een wijziging van -3.49% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van OUSG is $116.64, terwijl het 24-uurs handelsvolume $-- bedraagt. De circulerende voorraad van OUSG is 2.70M, met een maximale voorraad van --. Op basis van marktkapitalisatie staat OUSG op plek 141 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte OUSG een hoogste punt van $116.64 en een laagste punt van $116.61.

Hoogste prijs en datum$116.64 op 22 sep 2026
Laagste prijs en datum$95.09 op 22 mrt 2023

Nieuws over Ondo Short-Term U.S. Government Bond Fund

22 sep 2026 20:34(UTC)Bearish

Australian Dollar: RBA seen hiking as inflation risks build – Standard Chartered

22 sep 2026 19:45(UTC)Bearish

US Dollar: Modestly stronger into year-end – OCBC

22 sep 2026 19:20(UTC)Bearish

Gold steadies on Iran diplomacy hopes, Fed outlook caps upside

22 sep 2026 18:07(UTC)Bearish

South African Rand: SARB hike and hawkish tone – Commerzbank

Veelgestelde vragen over OUSG(Ondo Short-Term U.S. Government Bond Fund)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+0.03%
7 dagen+0.07%
14 dagen+0.16%
30 dagen+0.29%

Wat vind je vandaag van Ondo Short-Term U.S. Government Bond Fund (OUSG)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Ondo Short-Term U.S. Government Bond Fund

Community
/price/svg/twitter.svg