Star Atlas DAO

Star Atlas DAO-prijs

polis

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 26 sep 2026 20:38:40 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
59.75K
All-time high
--
Circulerende voorraad
294.58M

Overzicht live POLIS-prijs

Op 26 sep 2026 heeft POLIS een totale marktkapitalisatie van $4.64M, wat een wijziging van +4.64% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van POLIS is $0.01574556, terwijl het 24-uurs handelsvolume $59.75K bedraagt. De circulerende voorraad van POLIS is 294.58M, met een maximale voorraad van 360.00M. Op basis van marktkapitalisatie staat POLIS op plek 1814 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte POLIS een hoogste punt van $0.0164964 en een laagste punt van $0.01461377.

Hoogste prijs en datum$18.55 op 4 sep 2021
Laagste prijs en datum$0.00796931 op 16 jul 2026

Nieuws over Star Atlas DAO

26 sep 2026 11:49(UTC)Bearish

A group of hawkish Federal Reserve officials spoke out collectively, increasing expectations of a rate hike in October.

26 sep 2026 10:30(UTC)Bearish

Goldman Sachs' Kaplan: Fed likely needs only one more rate hike

26 sep 2026 09:14(UTC)Bearish

U.S. Treasury yield breaks through 5.5%, Hong Kong Exchange welcomes new ETF listing

26 sep 2026 07:05(UTC)Bearish

Wall Street spent another week watching yields hit multi-decade highs, oil hold above $100, and the case for tighter Federal Reserve policy harden. Once again, risk assets refused to break.

Veelgestelde vragen over POLIS(Star Atlas DAO)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+4.61%
7 dagen+54.52%
14 dagen+69.19%
30 dagen+40.61%

Wat vind je vandaag van Star Atlas DAO (POLIS)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Star Atlas DAO

Community
/price/svg/twitter.svg