Steakhouse USDM (Base) Morpho Vault

Steakhouse USDM (Base) Morpho Vault-prijs

steakusdm

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Laag
$--
Hoog
$--
laden...
Laatst bijgewerkt: 2026-08-08 02:25:14 (UTC+0)Bron van gegevens: CoinGecko

Prijsstatistieken

Marktkapitalisatie
--
24u volume
--
All-time high
--
Circulerende voorraad
403.53

Overzicht live STEAKUSDM-prijs

Op 8 aug 2026 heeft STEAKUSDM een totale marktkapitalisatie van $448.11, wat een wijziging van +0.46% over de afgelopen 24 uur betekent. De huidige prijs van STEAKUSDM is $1.11, terwijl het 24-uurs handelsvolume $-- bedraagt. De circulerende voorraad van STEAKUSDM is 403.53, met een maximale voorraad van --. Op basis van marktkapitalisatie staat STEAKUSDM op plek 13397 van alle cryptocurrencies. Over de afgelopen 24 uur bereikte STEAKUSDM een hoogste punt van $1.12 en een laagste punt van $1.099.

Hoogste prijs en datum$1.51 op 28 feb 2025
Laagste prijs en datum$0.736271 op 6 feb 2026

Nieuws over Steakhouse USDM (Base) Morpho Vault

2026-08-08 01:50(UTC)Bearish

The Person Closest to the Fed Commented on the U.S. Nonfarm Payrolls Data

2026-08-08 00:35(UTC)Bearish

For stock and bond investors, good economic news in today’s July jobs report could equal bad news for markets.

2026-08-08 00:21(UTC)Neutraal

US Dollar Weekly Forecast: Sticky inflation, weaker jobs and hopes of peace

2026-08-08 00:13(UTC)Bullish

Bitcoin Hits $65.3K in August as Soft US Jobs Data Shifts Fed Bets

Veelgestelde vragen over STEAKUSDM(Steakhouse USDM (Base) Morpho Vault)

  • As of , () is trading at .
  • In the last 24 hours, the lowest price is , and the highest price is , with a trading volume of .
  • The market cap is , ranking it # among all cryptocurrencies.

Disclaimer

Disclaimer Beleggen in crypto-assets brengt aanzienlijke marktrisico's met zich mee, waaronder extreme volatiliteit en het mogelijke verlies van je volledige kapitaal. Bybit EU wijst alle aansprakelijkheid voor beleggingsresultaten van de hand. Niets van wat hier wordt verstrekt, vormt financieel advies, een aanbeveling of een aanbod om Digital Assets te kopen, verkopen of vast te houden. Beleggers moeten onafhankelijk hun financiële situatie beoordelen en worden aangemoedigd om professionele adviseurs te raadplegen. Bekijk voor een volledig overzicht ons Risicoverklaring en de Algemene Voorwaarden.

Prijsgeschiedenis (USD)

Vandaag+0.46%
7 dagen+2.08%
14 dagen+1.49%
30 dagen+46.99%

Wat vind je vandaag van Steakhouse USDM (Base) Morpho Vault (STEAKUSDM)?

Let op: De informatie is alleen bedoeld als referentie.

Informatiebronnen over Steakhouse USDM (Base) Morpho Vault

Community